Pechowo dla właścicieli kilku pojazdów zakończyło się zdarzenie drogowe w Tuchowie.

Pechowo dla właścicieli kilku pojazdów zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego zostaliśmy zadysponowani w środowy (11.10) poranek, kilka minut przed godziną 7. Do zdarzenia wyjechał zastęp samochodem GBART (Man). Na miejsce zadysponowano także zawodowców z Siedlisk oraz policję.

Z informacji otrzymanej od dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Tarnowie wynikało, że  na skrzyżowaniu obok Centrum Zdrowia Tuchów, doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Z dodatkowych informacji, które dotarły do nas wynikało także, że nikt z podróżujących pojazdami nie został poszkodowany ani też nie doszło do wycieków płynów eksploatacyjnych z pojazdów a w wyniku zdarzenia uszkodzone zostały także samochody stojące na parkingu.

Po przyjeździe na miejsce okazało się, że  jedna z osób podróżujących pojazdami uskarża się na bóle w klatce piersiowej dlatego na miejsce wezwano karetkę, której zespół zaopiekował się poszkodowaną. Na miejsce zdarzenia dotarli także policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Tarnowie.

Wpis: OSP KSRG Tuchów

Źródło: http://www.osptuchow.pl/osp/wordpress/?p=6260#more-6260

Zapraszamy do odwiedzania fanpagu OSP KSRG Tuchów: https://www.facebook.com/OspKsrgTuchow/