O nas

Portal Tarnów 112.pl – Tarnowski Portal Ratowniczy

 Portal Tarnów 112.pl – Tarnowski Portal Ratowniczy poświęcony jest ludziom działającym w branży ratowniczej, charytatywnej, medialnej i społecznościowej.
 
Portal służy również mieszkańcom powiatu tarnowskiego. Znajdziecie tu najciekawsze wydarzenia które odbywają się w Tarnowie i okolicach. Zawieramy Informacje na temat lokalnych służb ratowniczych, działalności charytatywnych lub pomocniczych. 
 
Informujemy o tematyce wypadków drogowych, lokalnych kolizjach, danych meteorologicznych, miejscowych zagrożeniach, oraz tematyce pożarniczej, czy innych interwencji służb ratunkowych i porządkowych. Portal związany z tematyką ratowniczą, działalnością charytatywną i pomocniczą na terenie powiatu tarnowskiego. Portal informuje również o wydarzeniach, które odbywają się na terenie powiatu tarnowskiego.
Wszelkie działania redakcji mają na celu promocję służb ratowniczych oraz porządkowych. Autorzy postów oraz autorzy zdjęć mają na celu promowanie danej instytucji, jednostki czy też służby. Posty, artykuły i zdjęcia które widnieją na stronie, zawierają zgodę oraz promocję danych jednostek na terenie powiatu tarnowskiego.
 
Zapraszamy do częstego zaglądania na nasz portal i śledzenia najciekawszych informacji. Informacje na portalu staramy zamieszczać się na bieżąco z pełną wiarygodnością. Portal powstał dzięki zaangażowaniu wielu ludzi którzy od lat starają się go rozwijać.
 
Wszelkie informacje lub pomoc można uzyskać pod adresem pocztowym: portal@tarnow112.pl
  
Wszelkie prawa do strony są zastrzeżone a obowiązujące na niej reguły ustala Administracja Portalu Tarnów 112 – Tarnowski Portal Ratowniczy. Dziękujemy i zachęcamy do jak najczęstszego odwiedzania portalu Tarnów 112.pl – Tarnowski Portal Ratowniczy.
 
Na Portalu zamieszczane są artykuły Redakcji oraz osób które wyrażą zgodę na umieszczenie oraz publikację materiału na naszej stronie.
 
Portal ratowniczy pod tytułem „Tarnow112.pl – Tarnowski Portal Ratowniczy” zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Tarnowie – Wydział I Cywilny. Portal wpisany został do rejestru dzienników i czasopism z numerem: 279 (Sygn. akt. Ns Rej Pr 6/17), który ukazuje się w formie elektronicznej na stronie internetowej: http://tarnow112.pl